Volkswagen Bednarek
ul. Szczecińska 36/38
91-222 Łódź
SALON SAMOCHODÓW OSOBOWYCH VOLKSWAGEN
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 8:00-19:00
Sobota: 9:00-14:00
Kontakt
Salon: tel. 42 613 59 00
Serwis: tel. 42 613 59 20
Części: tel. 42 613 59 00 wew 3
Blacharnia i lakiernia tel. 42 613 59 30
DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH VOLKSWAGEN
Sebastian Zarychta
Kierownik działu sprzedaż
GSM: 515 060 784
email: sebastian.zarychta@bednarek.com.pl
Remigiusz Jagodziński
Sprzedawca samochodów nowych
GSM: 501 385 965
email: remigiusz.jagodzinski@bednarek.com.pl
Tomasz Kieras
Sprzedawca samochodów nowych
GMS: 515 060 782
email: tomasz.kieras@bednarek.com.pl
Paweł Nocek
Sprzedawca samochodów nowych
GMS: 505 916 215
email: pawel.nocek@bednarek.com.pl
Mariusz Powichrowski
Sprzedawca samochodów nowych
GMS: 517 706 335
email: mariusz.powichrowski@bednarek.com.pl
Marcin Ciesielski
Koordynator sprzedaży do firm
GMS: 515 060 783
email: marcin.ciesielski@bednarek.com.pl
Marcin Stróżyński
Koordynator sprzedaży do firm
GMS: 517 706 213
email: marcin.strozynski@bednarek.com.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH VOLKSWAGEN
Salon: tel. 42 613 59 43
mail: uzytkowe@bednarek.com.pl
Doradcy handlowi:
Adam Druch
Kierownik działu sprzedaż VW SU
GMS: 515 060 709
email: adam.druch@bednarek.com.pl
Tomasz Tomala
Sprzedawca samochodów nowych VW SU
GMS: 515 060 758
email: tomasz.tomala@bednarek.com.pl
Damian Przybysz
Sprzedawca samochodów nowych VW SU
GMS: 515 060 758
email: damian.przybysz@bednarek.com.pl
Krzysztof Jędrychowski
Specjalista ds. sprzedaży VW Craftera
GMS: 515 060 716
email: krzysztof.jedrychowski@bednarek.com.pl
Łódź Szczecińska 36/38

91-222 Łódź
Szczecińska 36/38
tel: (42) 613 59 00
fax: (42) 613 59 01
serwis: (42) 613 59 20
e-mail: salon.vw@bednarek.com.pl

Samochody osobowe


Osoba kontaktowa: Remigiusz Jagodziński
tel: 42 613 59 11
tel: 501 385 965
e-mail: remigiusz.jagodzinski@bednarek.com.pl


Osoba kontaktowa: Tomasz Kieras
tel: 42 613 59 15
tel: 515 060 782
e-mail: tomasz.kieras@bednarek.com.pl
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce